Консультації  +38 (050) 347-94-09
Вiддiл продажу  +38 (068) 324-28-70
Бухгалтерiя        +39 (050) 611-96-67
endoterm@i.ua
08304, м.Бориспiль, вул.Тельмана,12, а/я 15

Наші партнери

1. Міжнародна громадська організація «Вогнезахист і аудит»


Асоціація «Вогнезахист і аудит» об’єднує виробників і продавців засобів вогнезахисту з України, Росії, Угорщини, Великобританії. Основна мета роботи Асоціації – розвиток цивілізованого ринку вогнезахисту України та створення прозорого конкурентного середовища.
ТОВ НПВ «Спецматеріали» є членом цієї організації з моменту її заснування
Сайт: http://audignis.com/

2. ТОВ «Спеціальні матеріали», м. Донецьк


Сервісний центр з нанесення вогнезахисних сумішей і подальшому гарантійному обслуговуванню покриттів в процесі експлуатації (ремонт, відновлення, підтримання естетичного зовнішнього вигляду). Має державну ліцензію на право проектування і нанесення засобів вогнезахисту.
Докладніше

3. Випробувальний центр ПП «Тест», м. Бровари


Випробувальний центр з повним комплексом обладнання для вогняних випробувань.
Сайт: http://firetest.com.ua

4. Регіональний випробувальний центр ТОВ «Донстройтест», м. Донецьк


ТОВ «Донстройтест» має акредитацію НААУ на право організації та проведення вогневих випробувань будівельних конструкцій, виробів, матеріалів (в тому числі тих, що використовуються для суднобудування згідно з усіма вимогами Міжнародної морської організації)
Сайт: http://dstest.com.ua

5. Державний центр сертифікації, м. Київ


Державний центр сертифікації біло засновано в 1993 році сумісним наказом МВС і Держстандарту України. Основними напрямками діяльності є сертифікація продукції протипожежного призначення і продукції, для якої встановлено вимоги пожежної безпеки.

6. Центр стандартизації, метрології та сертифікації, м. Донецьк


Державне підприємство «Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Донецькстадартметрологія») – підприємство, засноване в формі державної власності та належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. ДП «Донецькстандартметрологія» забезпечує реалізацію державної політики України в сфері метрології, стандартизації та сертифікації. Сайт: http://don-standart.com.ua/

7. Готельно-сервісні комплекси «Околиця» та «Ізмайлівський двір»


До послуг клієнтів НВП «Спецматеріали» два комфортабельних заміських готелі "Ізмайлівський двір" і "Околиця", розташовані на в’їздах до м. Донецьк на трасі Знам’янка - Луганськ – Ізваріне (441 км і 456 км).

  • Мотель "Ізмайлівський двір" — в 6 км від Донецька (з боку м. Дніпропетровськ)
  • Мотель "Околиця" — в 1 км від Донецька (з боку м. Ясинувата)
Мотелі мають автономні котельні а також газо-, електро- та водопостачання. Вони обладнані великими освітленими парковками з системою відеоспостереження для легкових та вантажних автомобілів.

Сайт мотелю "Околиця": http://okolica.dn.ua

Сайт мотелю "Ізмайлівський двір": http://izmailovsky-hotel.com.ua